• +38 (044) 56-80-649
  • +38 (063) 71-35-541
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Image
Image

РОБИМО НАЙКРАЩЕ КРАЩИМ

Ми - активна івент агенція, яка має сильну трудову етику та позитивне ставлення. Ми робимо великий акцент на тому, як ми надихаємо наші команди, і заохочуємо свіже мислення та співпрацю серед співробітників, між командами та між відділами.

ТРИ
столові ложки
КРЕАТИВУ

ЕМОЦІЇ

Для нас не достатньо добре - лише найкраще. Ми цінуємо досконалість і керуємось прихильністю до безкомпромісної якості. Ми хочемо перевершувати очікування на кожному кроці, забезпечуючи операційну досконалість, гнучкість та досвід, які хочуть наші клієнти, - та багато іншого.

ВРАЖЕННЯ

Наше ставлення до здібностей та високий рівень залучення клієнтів гарантує, що ми кожного разу досягаємо цього. Ми так само амбітні для своїх клієнтів, як і для себе. Це означає, що ми витрачаємо час, щоб зрозуміти, чого ви хочете досягти, щоб ми могли допомогти вам досягти своїх цілей із такою ж енергією, фантазією та ентузіазмом, як якщо б вони були нашими власними.

СПОГАДИ

Ми робимо великий акцент на тому, як ми надихаємо наші команди, створюючи середовище, сприятливе для творчого мислення. Наші простори забезпечують натхненне для людей рости та розвиватися, зберігаючи при цьому веселі, спокійні атмосфери сучасного, прогресивного агентства.

ДРІБКА ЗДІБНОСТЕЙ

Image

як ми ПРАЦЮЄМО...КРЕАТИВИМО...#ВСЕМОЖЕМО!

Втілюємо в життя будь-які рецепти ваших святкових подій

Які б історії ми з вами не вигадали, ми маємо потужності, щоб втілити їх усі.  За 8 років роботи ми реалізували більше 10 000 успішних івентів. Від одного до декількох тисяч гостей, від невеликої фотозони до Олімпійського. У нас є  надійна команда професійних івенторів, креаторів, ведучих та промо персоналу. Маємо свій продакшн та майстерню для виготовлення кулькового промо декору.

ВІДКРИТТЯ

ВІДКРИТТЯ

Час Виділятися та бути особливим.

У Ваші найближчі плани входить відкриття?
Довірте його нам!

ROAD SHOW

ROAD SHOW

Проведіть класний та видовищний WOW фестиваль за допомоги нашої агенціі.

У Ваші найближчі плани входить
ROAD SHOW?
Довірте його нам!

STEAM-PROMO

STEAM-PROMO

Оригінальне PROMO!
Анкетування та дегустаціі.
Семплінг та Флешмоб.

У Ваші найближчі плани входить PROMO?
Довірте його нам!

КОНФЕРЕНЦІЇ

КОНФЕРЕНЦІЇ

Необхідне обладнання.
Актуальна інформація по майданчиках
Кращий кейтеринг та обізнаний персонал!

У Ваші найближчі плани входить КОНФЕРЕНЦІЯ?
Довірте її нам!

РОЗІГРАШІ

РОЗІГРАШІ

Від розробки механіки проведення
до нагородження
ПЕРЕМОЖЦІВ!

У Ваші найближчі плани входить РОЗІГРАШ?
Довірте його нам!

CONCEPT PARTY

CONCEPT PARTY

Робимо кращі традиційні,
сімейні та державні
СВЯТА!

У Ваші найближчі плани входить CONCEPT PARTY?
Довірте його нам!

ОСНОВНІ СКЛАДОВІ

Поряд з галузевою спеціалізацією, нашим найбільшим відмінником - і найбільшим активом - є наша видатна команда. Маючи багатий власний досвід, у нас є члени команди, які об’єднують різні навички та досвід, щоб заохотити розповсюдження знань у нашому бізнесі на благо всіх наших клієнтів.
Error validating access token: Session has expired on Monday, 20-Dec-21 00:05:28 PST. The current time is Monday, 16-May-22 08:45:52 PDT.

ТРІШЕЧКИ ДОСВІДУ

Ми визначаємось і керуємось цінностями, які ми поділяємо з нашими замовниками. Вони мотивують наше ставлення, дії, рішення та стосунки з клієнтами, постачальниками та один з одним. Ми віримо, що тільки найкраще є достатньо хорошим, і це лежить в основі всього, що ми говоримо та робимо. Наші партнерські відносини будуються на довірі, і ця довіра

заробляється послідовним виконанням наших обіцянок. Ми прагнемо вирішувати проблеми, будучи винахідливими та думаючи по-іншому для наших клієнтів . Досвід наших людей не має рівних і застосовується до всього, що ми робимо. Ми захоплені роботою, яку ми робимо для наших клієнтів, і життям, яке в результаті покращується.
Image
ЯКІСТЬ
Image
ПАРТНЕРСТВО
Image
ВИНАХІДЛИВІСТЬ
Image
ЕКСПЕРТИЗА
Image
ЕНЕРГІЯ

НАШЕ ВСЕ

eva
epicentr
fora
kyivstar
sandora
colins.ua
Copyright © 2014 - 2022 EVENT АГЕНТСТВО СОЛЯНКА. All Rights Reserved. Powered by B-LOOK