Показ колекції одягу на крилі літака? Щоооооо?

Date: 23 квітня 2021
Tags: ПОДІЇ
Показ колекції одягу на крилі літака? Щоооооо?

А ваш бізнес готовий до максимально-креативної презентації у медіа просторі?

Image

Про що це ми?

Сьогодні ми розпочинаємо нову рубрику для натхнення - Світові кейси креативної індустрії?? Ну що ж, погнали!
Тиждень моди у Парижі.
Дизайнер одягу Олів’є Рустен спеціально для будинку одягу Balmain презентовав нову колекцію на крилі літака!
Так, саме так, моделі вбрані у лінійку одягу осінь-зима - 2021 замість подіуму ходили на крилі!
Показ пройшов у форматі fashion-фільму, режисером якого виступив Валентин Петі. Місцем для зйомок був обраний паризький аеропорт «Шарль-де-Голль» - де моделі дефілювали не тільки на крилі літака, а і по злітно-посадковій смузі.
У фінальній дії учасники перенеслися у космічний простір - так Дизайнер висловив загальне бажання втечі від реальності. Та, вкотре донести глядачам, що футуристичний час для кожного з нас настав вже сьогодні! На колекцію дизайнера надихнули подорожі і, зокрема, післявоєнні вояжі П'єра Бальмена в Сідней і Нью-Йорк.
Не дивно, що і стиль дуже схожий на вбрання мандрівників. Це чітко відстежується в аксесуарах: сумках і сережках у вигляді тревел-подушок для шиї, у підвісках з компасом та рюкзаках, що нагадують валізи.
В одязі Дизайнер зробив ставку на стиль мілітарі.
Він показав пальто потипу шинелей, авіаційні куртки, штани-галіфе, грубі черевики, а також безліч речей в кольорі хакі. Крім того, в лінійку увійшли комбінезони та сукні з ефектом металік, а також неонові речі.

В комбінації на відео все це виглядає просто неймовірно!

Image
А ми сміливо заявляємо, що Солянка може організувати навіть таке і краще для вашого бізнесу! А ви готові на такий креатив?
Особисто ми - дуже!