• +38 (044) 56-80-649
  • +38 (063) 71-35-541
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
WOW EVENT AGENCY

EVENT АГЕНЦІЯ СОЛЯНКА – це компанія преміум класу, що організовує та координує виняткові події:

  • з будь-якими масштабами та бюджетами;
  • з будь-якими ідеями та задумами;
  • з доторком мистецтва та WOW-ефектом;
  • з ідеі та до останнього штриху.

м. Київ
бул. Івана Лепсе, 8

 

ВТІЛЮЄМО В ЖИТТЯ БУДЬ-ЯКІ
РЕЦЕПТИ ВАШИХ СВЯТКОВИХ ПОДІЙ

Які б історії ми з вами не вигадали, ми маємо потужності, щоб втілити їх усі.  За 8 років роботи ми реалізували більше 7 000 успішних івентів. Від одного до декількох тисяч гостей, від невеликої фотозони до Олімпійського. У нас є  надійна команда професійних івенторів, креаторів, ведучих та промо персоналу. Маємо свій продакшн та майстерню для виготовлення кулькового промо декору.

Організація будь-якого заходу вимагає ретельної підготовки і грамотного планування всіх деталей. Ми розробимо і запропонуємо індивідуальний сценарій вашої події, в якому будуть враховані всі побажання клієнта і специфіка свята. Вибір місця проведення і технічний супровід, організація кейтеренгу і концертної програми - всі етапи підготовки ми візьмемо на себе.

Image
Image

Наша агенція має великий досвід організації всіляких заходів. Завдяки налагодженим контактам з концертними колективами і багатьма організаціями, наша цінова політика досить демократична.

Event-послуги АГЕНТСТВА СОЛЯНКА -
заходи «під ключ». Призначте дату події,
зателефонуйте нам і готуйте своїх гостей
до незабутньго свята!

У EVENT АГЕНТСТВІ СОЛЯНКА ми занурюємось, думаємо масштабно та працюємо разом, щоб оживити бренди за допомогою захоплюючих подій та досвіду, які рухають спорідненість до бренду, змінюють сприйняття та встановлюють глибші стосунки між нашими замовниками та їхніми клієнтами.

Як особистість, ми винахідливі, пристрасні та віддані. Як команда, нас не зупинити. Наші клієнти продовжують вигравати, тому що наші люди постійно підвищують планку. Ми поєднуємо творчу сміливість, стратегічне мислення та невпинне прагнення відчутно зміцнювати бренди наших клієнтів при кожній взаємодії.

Наша агенція тісно співпрацює між собою та з підрядниками від імені наших клієнтів, надихаючи людей брати участь та діяти. 

Image

МИ АКТИВІЗУЄМО БРЕНДИ

Image

Мислення та можливості, орієнтовані на перший досвід, мають значення як ніколи. У світі, що швидко змінюється, де бренди процвітають завдяки досвіду, який вони створюють, їм потрібен партнер, який може ефективно їх активувати. Це те, що пропонує EVENT АГЕНТСТВО СОЛЯНКА

Ми поєднуємо досвід, комунікації та технологічні таланти, щоб створити надзвичайні події. Вони розроблені командами, які знають, як візуалізувати потужний вміст та залучення.

ВІРТУАЛЬНІ ПОДІЇ

VR СОЛЯНКА - це спеціально розроблений набір інтерактивних рішень для цифрових подій, які забезпечують найкращі у своєму класі віртуальні та гібридні враження як для наших клієнтів, так і для їх гостей.

Image
Image

ПРОМО АКТИВНОСТІ

Ми розробляємо інтерактивні та захоплюючі взаємодії між каналами, щоб створити більш привабливий досвід знайомства  з продуктами та послугами.

Freebie: 4 Bootstrap Gallery Templates

МИ ГЛОБАЛЬНІ

СОЛЯНКА - це Всеукраїнська* EVENT АГЕНЦІЯ, яка об’єднує досвід,
комунікаційні та технологічні таланти, щоб створити потужний та
цікавий досвід, який активізує ваші бренди.

Понад 8 років EVENT АГЕНТСТВО СОЛЯНКА
використовує платформи своїх можливостей та досвід кращих людей, щоб стати однією з
найефективніших глобальних, незалежних, агентських мереж в Україні та у світі.

Kiev Zhytomyr Zaporizhia Lutsk Vinnytsia Ternopil Sumu Rivne Poltava Odessa Mykolaiv Lviv Luhansk Khmelnytskyi Kherson Kharkiv Ivano-Frankivsk Donetsk Dnipro Cherkasy Chernivtsi Uzhhorod Kropyvnytskyi Chernihiv Simferopol Sevastopol
* - Компанiя не надає послуги на тимчасово-окупованих територiях України: АР Крим та деяких районах Донецької i Луганської областей.

Зв'яжіться з нами

8 років | Переосмислити. Пожвавити. Винайти знову.

Протягом наших понад 8 років EVENT АГЕНТСТВО СОЛЯНКА освоїла активацію бренду, створюючи захоплюючі враження, які забезпечують незабутні та високоефективні завдання для цільової аудиторії по всій Україні.

Наша унікальність та сила полягають у різноманітті наших натхненних професіоналів, які поєднують в собі набір навичок у дизайні, цифрових можливостях та залученні бренду, щоб створити потужні, цікаві активності, розроблені для досягнення чудових результатів. Ми називаємо це загальною активацією бренду.

По всій Україні активовано понад 7 000 подій

МИ АКТИВІЗУЄМО БРЕНДИ

eva
epicentr
fora
kyivstar
sandora
colins.ua
Copyright © 2014 - 2021 EVENT АГЕНТСТВО СОЛЯНКА. All Rights Reserved. Powered by B-LOOK